Jaką bieliznę założyć do sukienki z wycięciami?

Każda kobieta chce czuć się pewnie podczas ważnych uroczystości. A jak wiadomo największym atutem pań, są dobrze podkreślone piersi. Jak dobrać bieliznę do odważnych sukienek, tak aby czuć się komfortowo i nadal wyglądać świetnie?

Sprytne rozwiązanie

Zakup sukni, która charakteryzuje się niestandardowym krojem, wycięciami oraz kusząco odsłoniętymi elementami ciała, wiąże się z doborem odpowiedniej bielizny. Ciało ludzkie to bardzo plastyczny materiał do pracy, dlatego przy pomysłowych rozwiązaniach, to co znajduje się pod kreacją, można unieść, wymodelować oraz uwydatnić. Nieocenione w tej dziedzinie są biustonosze samonośne. Ten kreatywny stanik działa na zasadzie przyczepności, dzięki odpowiedniej ilości nieszkodliwego dla skóry żelu. Koniec z odznaczającymi się zapięciami czy za ciasnymi ramiączkami. Teraz wszelka obcisła garderoba czy odzież z fantazyjnymi wycięciami jest w zasięgu ręki.

Niewidzialne i bezpieczne wspomaganie

Biustonosze samonośne nie posiadają ramiączek ani zapięć w obwodzie. Mimo to rewelacyjnie osłaniają kobiece piersi dając im efekt push-up i lift-up. Sprawdzają się przy każdym rozmiarze biustu od małej miseczki A po kształtną miseczkę F. Czyszczenie takiego rodzaju bielizny jest bardzo proste. Wystarczy delikatnie umyć wewnętrzną część pokrytą żelem przy pomocy zimnej wody i mydła. Nie należy się również bać zapoceń czy podrażnień. Biustonosze samonośne wykonane są z oddychających materiałów oraz posiadają mikro dziurki, dzięki czemu możliwa jest swobodna cyrkulacja powietrza.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*